O nás

Sme ženy. Sme silné navonok, ale zároveň stále krehké a ženské vo vnútri.

Hľadáme inšpiráciu v silných ženách, ktoré behávajú ultramaratóny a dlhé trailové behy ako Lenka Vacvalová.

V Lucy Walker, ktorá v roku 1871 vo flanelovej sukni, ako správna viktoriánska dáma, ako prvá žena zdolala Matterhorn. 

V krásnej a odvážnej Vlaste Štáflovej, českej horolezkyni a spisovateľke, ktorá v roku 1929 zdolala Ihlu v Patrii, a ktorá po viac desaťročí niesla v horolezeckých kruhoch názov Veža Vlasty.

Pretože počas stáročí ženy rôznych generácií, na rôznych miestach a v rôznych situáciách ukazovali svoju silu a nezávislosť. Tak ako aj silné ženy v Čičmanoch, ktoré maľovali biele ornamenty na priečelia domov, aby ich ochránili pred nečasom.

A hľadáme taktiež inšpiráciu slovách Coco Chanel, ktorá raz povedala: “Krása a sebavedomie začína v momente, keď sa žena rozhodne byť sama sebou.”

Čím sme odlišné?

Sme autentické. Všetko sme si zažili samé na vlastnej koži. Sprostredkúvame návod, ako sme to zvládli a čím sme sa posunuli ďalej. Posúvame nádej, že všetko je možné a každá z nás si je tvorkyňou svojho šťastia.

Sme aktívne. Beh, turistika, joga, fitnes sú pravidelnou súčasťou nášho života. Poznáme pocit víťazstva a obrovskej sily po zabehnutom maratóne a po zdolaní dvojtisícovky vo Vysokých Tatrách.

Sme zábavné a rozprávame príbehy, povzbudzujeme, motivujeme. Sme lokálne, všetky miesta pre naše eventy, dôverne poznáme, poznáme ich tajné zákutia, nepoznané lesné chodníky, medzi stenami kaňonov ukryté kryštálovo čisté potôčiky a jazierka.

Sme tu pre Vás!

Vaše Gabriela & Valeria