Our partners

yanick

Fotograf Ján Lukáč "Yanick"

Ján Lukáč alias Yanick je šikovný slovenský fotograf, ktorý sa foteniu venuje od detstva.
Dlhodobo spolupracuje s magazínom BREAK, pre ktorý sa exkluzívne fotil aj on sám, ako model značiek OZETA a ALO DIAMONDS.
Pred jeho objektívom pózovali napríklad Andrea Verešová, Mara Lukama, Veronika Strapková či Dominika Stará.

INSTAGRAMFACEBOOK

Kozmetika Dominiky

Dominika si nacvičovala prvé kozmetické masážne ťahy už na strednej škole. Po 10 rokoch práce v prestížnych kozmetických salónoch sa odhodlala a svoje nadobudnuté skúsenosti a vedomosti začala úročiť vo vlastnom salóne.

INSTAGRAM

kozmetika dominiky
meraki beauty studio

Kadernícky salón MERAKI

Miška a Dominika, zakladateľky salónu Meraki. 
Už 2 roky “to spolu ťahajú” a vzájomne sa dopĺňajú pri niekedy ťažších vlasových premenách. Vždy svoju prácu robia s nadšením a radosťou, s ľudským prístupom a veľkou dávkou profesionality.
Ich vlasová kariéra ale trvá podstatne dlhšie, ako dva roky.

NEBBIA

Za značkou športového oblečenia NEBBIA stojí  žena 🙂.
Stanka Pecková patrí medzi úspešné módne dizajnérky. Svoje športové oblečenie tvorí už od roku 1997. Pochádza z mesta Žilina na severe Slovenska, kde spolu so svojím manželom Martinom Peckom založili známu fitness značku NEBBIA.

nebbia
marva

MARVA

MARVA je slovenský výrobca energetických tyčiniek nadštandardnej kvality podľa vlastnej receptúry. Túto rodinnú firmu založil horolezec Martin Varga v roku 2013. Vznikla prirodzene rastúcim dopytom po domácich tyčinkách, ktoré Martin vyrábal doma v kuchyni pre seba a svojich spolulezcov. 🙂

FACEBOOK

Wellness hotel Patince

Termálnu voda v Patinciach a jej zázračné účinky si ľudia užívali od pradávna.
Už v 1. storočí objavili teplé liečivé pramene rímski vojaci, ktorí boli utáborení v susednej dedinke Iža. Vodou z miestnych prameňov liečili črevné a žalúdočné ťažkosti, kožné choroby, ale tiež problémy s pohybovým ústrojenstvom. Horúcu vodu z útrob zeme si pochvaľoval tiež náš učenec Matej Bel, ktorý na pramene v Patinciach poukázal vo svojich dielach.
Gróf Nedeczky postavil neskôr v blízkosti potôčikov vytvárajúcich malé horúce jazierko budovu kúpeľov, kde sa prinášaná liečivá voda ohrievala vo veľkých nádobách. Páni ju využívali na osvieženie po dlhej ceste, ale tiež na liečenie a rekonvalescenciu.
Trvalo však viac ako storočie, pokým mohli liečivé vody v Patinciach skutočne poslúžiť všetkým. Po termálnych vrtoch v roku 1958 sa kúpeľníctvo v okolí rozmohlo, a s ním sa položili aj základy pre dnešný Wellness Hotel Patince. Ten na svojom mieste vyrástol v roku 2006.

wellness hotel patince
zamio

Spoločnosť ZAMIO

Spoločnosť ZAMIO patrí k najväčším pestovateľom BIO ARÓNIE na Slovensku. Mnohí ľudia toto ovocie vôbec nepoznajú, i keď vo svete je arónia považovaná za funkčnú potravinu s vlastnosťami** SUPERPOTRAVINY.**
ARÓNIA posilňuje imunitu, znižuje cholesterol aj krvný tlak, lieči anémiu, detoxikuje organizmus a je toho ešte oveľa viac 🙂