Zažite trip svojho života s nami

Organizujeme campy, ktoré vám zmenia život

Extrémne výnimočná na výnimočnom mieste

Running & hiking camp

RUNNING & HIKING CAMP

Veža Vlasty. Ihla v Patrii. Je ukrytá v masíve Patrie vo Vysokých Tatrách. Týči sa do výšky ako opustená skalná veža zabudnutého skalného mesta. Meno jej dala legendárna Vlasta Štáflová, česká horolezkyňa a spisovateľka. „Je to najkrajšie miesto na svete,“ povedala Vlasta, keď si s manželom, známym českým akademickým maliarom a ilustrátorom Otakarom Štáflom, prenajímali Chatu na Popradskom Plese. A presne tu, vo Vysokých Tatrách, môžeš zažiť náš camp.

YOGA & HIKING CAMP

Yazemeenah Rossi je 64 ročná jogínka. Jogu cvičí 30 rokov, takmer každý deň, a vyzerá úchvatne. Na našom campe budeme hľadať v joge kód k večnej mladosti a zdraviu v úchvatných Vysokých Tatrách. Spomalíme, budeme načúvať zvukom lesa a zurčiaceho potôčika. Budeme meditovať a pozorovať zapadajúce slnko odrážajúce sa na hladine vysokohorských jazier.

Nájdite s nami viac sily a odvahy

Sme dve ženy a chceme Vám pomôcť stať sa výnimočnými.

Prostredníctvom adrenalínových campov pre malé skupiny žien v krásnom, až zabudnutom prostredí slovenských hôr vám chceme sprostredkovať nový zážitok a nový pocit naplnenia z vlastného života.

V konfrontácií s náročnými, až drsnými podmienkami v horách a pri intenzívnom tréningu si veľakrát budete siahať na vlastné dno a práve vtedy zistíte, aká obrovská sila sa vo vás skrýva. Uvedomíte si, že ak zvládnete náročný tréning, zvládnete úplne všetko v živote.

Chceme vám ukázať, že tajomstvo spokojnosti, krásy a mladosti je v pohybe a zdravom životnom štýle.

Na našich campoch budete v sebe nachádzať silu, odvahu, vytrvalosť, budete posúvať svoje hranice.

Stanete sa  ženou, ktorá svojou energiou prežiari svoje okolie a bude motiváciou a inšpiráciou.

Idete to toho s nami?

Referencie

rezervovať